DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 RED SAT | Shelbourne Academy | 12:00 | H | St. Kilians | ||
U8 WHITE SAT | St. Mary's Boys | 12:00 | H | St. Kilians | ||
U9 ORANGE SAT | Wayside Celtic | 10:30 | A | Jackson Park | ||
U9 GREY SAT | Mount Merrion | 10:30 | A | Deer Park | ||
U9 SILVER SAT | Ballyfermot Utd | 13:00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 C1 SAT | Dalkey Utd | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 E SAT | Broadford Rovers | 10:30 | A | Broadford Park | ||
U11 A SAT | Corduff FC | 11:30 | H | Ballywaltrim | Derek Gallagher | |
U11 C SAT | Idle | |||||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Dalkey Utd | 10:15 | A | Hyde Park | ||
U12 D SAT | Hartstown Huntstown | 11:30 | A | Harstown Park | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 B SAT - Joe O'Leary Cup | Granada | 11:45 | H | Ballywaltrim | Thomas Quinn | |
U14 MAJ SAT - Harmon Cup | Wicklow Rovers | 10:30 | H | Ballywaltrim | Thomas Quinn | |
U14 A1 SAT - Paisley Deering Cup | Palmerstown | 12:00 | A | Mill Lane | ||
U14 B SAT | Park Celtic | 10:30 | H | Ballywaltrim | Derek Gallagher | |
U15 A1 SAT - Bonavox Cup | Clontarf FC | 13:00 | H | Ballywaltrim | Thomas Quinn | |
U15 C SAT - Toft Cup | Leicester Celtic | 12:30 | A | Loreto Park | ||
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 YELLOW SUN | Broadford Rovers | 10:30 | A | Broadford Park | ||
U8 SILVER SUN | Esker Celtic | 10:30 | H | St. Kilians | ||
U9 RED SUN | Shamrock Rovers | 10:30 | H | St. Kilians | ||
U9 GREEN SUN | Mount Merrion | A | Deer Park | |||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | St Francis | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 B SUN | Raheny Utd | 11:30 | A | No16 St Anne's Pk | ||
U10 D SUN | Dingle Utd | OFF | H | |||
U10 D1 SUN | Leixlip Utd | 11:30 | A | Leixlip Amm Centre | ||
U11 B SUN | Kinsealy Utd | OFF | H | |||
U11 C SUN | Leicester Celtic | 11:30 | A | Loreto Park | ||
U11 E SUN | Glasnevin | 11:30 | H | People's Park | Alex Tream | |
U11 F SUN | Granada | 10:30 | H | People's Park | Alex Tream | |
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-2 SUN | Knocklyon Utd | 10:30 | A | Ballycullen Park | ||
U12-4 SUN | Leixlip Utd | 10:30 | A | Leixlip Amm Centre | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-2 SUN - Donnelly Cup | Cabinteely | 11:00 | H | Ballywaltrim | Max Tream | |
U13-5 SUN - Dublin Bus Cup | Leicester Celtic | 11:00 | A | Loreto Park | ||
U16 A SUN - Masterson Cup | Phoenix | 12:15 | H | Ballywaltrim | Max Tream | |
U16 C SUN - Redmond Cup | Leicester Celtic | 13:00 | A | Loreto Park | ||
YOUTHS 3 | Cabinteely | 11:00 | A | Kilboggit Park | ||
YOUTHS 4 | Lakelands | 11:00 | H | Ballywaltrim | tbc |