DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 RED SAT | Templeogue Utd | 12:00 | H | St Kilians | ||
U8 WHITE SAT | St Marys Boys | 10:00 | A | Moreen Park | ||
U9 ORANGE SAT | St Joseph's Boys | 11:30 | A | Pearse Park, Sallynoggin | ||
U9 GREY SAT | Arthur Griffith Park FC | 11:30 | A | Griffeen Valley Park, Lucan | ||
U9 SILVER SAT | Granada | 12:00 | H | St Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 C1 SAT | Cabinteely FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 E SAT | Harolds Cross | 10:00 | A | Rosary Park | ||
U11 A SAT | Shamrock Rovers | 11:00 | A | Roadstone S&S Club | ||
U11 C SAT | Mountview Boys | 11:30 | A | Mountview Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Phoenix FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | tbc | |
U12 D SAT | Booth Road Celtic | 10:30 | A | Corkagh Park | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 B SAT | Castleknock Celtic | 11:30 | A | Porterstown Park | ||
U14 MAJ SAT | St Mochta's | 11:30 | H | Ballywaltrim | tbc | |
U14 A1 SAT | Blessington AFC | 13:00 | A | Cross Chapel, Wicklow | ||
U14 B SAT | Dalkey Utd | 12:15 | A | Hyde Park | ||
U15 A1 SAT | Meath Athletic | 13:00 | A | Boyne Com School, Navan | ||
U15 C SAT | Howth Celtic | 13:00 | A | Celtic Park | ||
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 YELLOW SUN | Lakelands FC | 10:00 | A | St Tiernan's Comm School | ||
U8 SILVER SUN | Jobstown Celtic | 10:30 | H | St. Kilians | ||
U9 RED SUN | St Mochtas | 12:30 | H | St. Kilians | ||
U9 GREEN SUN | Kilnamanagh AFC | 11:00 | A | AW, Kilnamanagh Community Centre | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Lourdes Celtic | OFF | H | |||
U10 B SUN | Terenure Rangers | 10:00 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D SUN | Terenure Rangers | 11:00 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D1 SUN | Trinity Donaghmede | 12:00 | H | Ballywaltrim | ||
U11 B SUN | Dundrum FC | 10:30 | A | Meadowbrook | ||
U11 C SUN | Templeogue Utd | 11:30 | H | People's Park | tbc | |
U11 E SUN | Mount Merrion | 11:30 | A | Deer Park | ||
U11 F SUN | Mount Merrion | 10:30 | H | People's Park | tbc | |
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-2 SUN | St Paul's Artane | 10:30 | A | Lein Road | ||
U12-4 SUN | Palmerstown FC | 12:30 | H | Ballywaltrim | tbc | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-2 SUN | Idle | |||||
U13-5 SUN | Cabinteely FC | 10:30 | A | Kilboggit Park | ||
U16 A SUN | Rathcoole Boys | 12:30 | A | Frank Cox Park | ||
U16 C SUN | Wayside Celtic | 12:30 | H | Ballywaltrim | David Penny | |
YOUTHS 3 | Cabinteely FC | 11:00 | H | Ballywaltrim | David Penny | |
YOUTHS 4 | Portmarnock | 11:00 | A | Paddy's Field |