DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT GREEN | St. Marks Celtic | 10.30 | A | Butler Park, Tallaght | ||
U9 SAT RED | Wayside Celtic | 10.30 | A | Jackson Park - Astro | ||
U9 SAT BLUE | Templeogue Utd | 13.30 | A | Tymon Park - Astro | ||
U9 SAT GREEN | St. Marks Celtic | 11.30 | A | Butler Park, Tallaght | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 SAT A1 | Leicester Celtic | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SAT C | Newbridge Town | 10.30 | A | Station Road, Newbridge - Astro | ||
U10 SAT C1 | Dalkey Utd | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SAT D | Cabinteely FC | 10.30 | A | Kilboggit Park | ||
U10 SAT E1 | Kingswood FC | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 SAT C1 | Leixlip Utd | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 SAT E | St. Mary's Boys | 11.30 | A | Moreen Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 SAT INTER | Awaiting Fixture | |||||
U12 SAT C | Idle | |||||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 SAT A1 | Greenhills Celtic | 11:30 | A | Tymon Park | ||
U14 SAT B CUP | St Marys Boys | 10:30 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
U15 SAT P2 CUP | St Joseph's Boys | 13:00 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
U15 SAT A1 | St John Bosco | 11:00 | A | Benmadigan Road | ||
U15 SAT B | Finglas Utd | 11:45 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN RED | Portmarnock AFC | 13.30 | A | Paddy's Hill - Astro | ||
U8 SUN GREY | Tallaght Town | 10.30 | A | Andy Moore Park, Tallaght | ||
U8 SUN NAVY | Shankill FC | 10.00 | A | Shanganagh Park | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 SUN A1 | Cherry Orchard | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SUN D | Leixlip Utd | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 SUN B | Malahide Utd | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 SUN C | Verona FC | 10.30 | A | Coolmine Park | ||
U11 SUN D | Raheny Utd | 12.00 | A | St. Anne's Park Astro | ||
U11 SUN D1 | Drumcondra AFC | 12.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 SUN F | Swords Celtic | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12 SUN 3 CUP | Clontarf FC | 11:30 | A | St. Anne's Park (pitch ?) | ||
U12 SUN 7 | Cabinteely FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | Traem Alexander (?) | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13 SUN 3 | St Malachys | 10:30 | H | Ballywaltrim | Brien Flann | |
U14 SUN 2 | St Malachys | 11:45 | H | Ballywaltrim | Brien Flann | |
U14 SUN 4 | Clontarf FC | 13:00 | H | Ballywaltrim | Brien Flann | |
U16 SUN A1 CUP | Shankill FC | 13:00 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
U16 SUN B1 | Manortown Utd | 13:00 | H | Ballywaltrim | Lawless Timara | |
U17 SUN A | Esker Celtic | 11:00 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
U17 SUN B1 | Portmarnock AFC | 11:00 | H | Ballywaltrim | Lawless Timara | |
U18 SUN P2 | Mount Merrion | 13:00 | A | Deer Park | ||
U19 SUN LFL CUP | Maynooth Town | 11:00 | H | Ballywaltrim |