DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT SILVER | Greenhills Boys | 11.30 | H | St Kilians | ||
U9 SAT RED | St. Mochtas | 11.30 | A | Portstown Road | ||
U9 SAT BLUE | Knocklyon Utd. | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SAT GREEN | Bluebell/Knockmitten FC | 11.00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 SAT B | Malahide Utd. | 10.30 | A | Gannon Park | ||
U10 SAT C | Rathcoole Boys | 10.30 | A | Frank Cox Park | ||
U10 SAT C1 | Harold's Cross | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SAT D | Idle | |||||
U10 SAT E1 | St. James' Athletic | 10.30 | A | St. Benildus College - ASTRO | ||
U11 SAT C1 | Granada FC | 11.30 | H | Ballywaltrim | Alex Traem | |
U11 SAT E | Mulhuddart FC | 12.30 | H | Ballywaltrim | Alex Traem | |
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 SAT INTER | Lucan Utd | 10.30 | H | Ballywaltrim | Quinn Thomas | |
U12 SAT C | St Mochtas | 11.30 | A | St. Mochta’s NS | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 SAT A1 | Idle | |||||
U14 SAT B | Clontarf FC | 11.30 | A | St Anne's Park | ||
U15 SAT P2 | Phoenix FC | 13.00 | H | Ballywaltrim | Quinn Thomas | |
U15 SAT A1 | Palmerstown FC | 11.30 | H | Ballywaltrim | Quinn Thomas | |
U15 SAT B | Idle | |||||
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN RED | Broadford Rovers | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U8 SUN NAVY | Knocklyon Utd. | 12.30 | A | Ballycullen Park | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 SUN A | Portmarnock AFC | 10.30 | A | Paddy's Hill | ||
U10 SUN D | Howth Celtic | 10.30 | A | Celtic Park | ||
U11 SUN B | Rathcoole Boys | 11.30 | A | Frank Cox Park | ||
U11 SUN C | Knocklyon Utd. | 11.30 | A | Ballycullen Park | ||
U11 SUN D | Larkview FC | 11.30 | H | Ballywaltrim | Alex Traem | |
U11 SUN D1 | Lusk Utd. | 12.30 | H | Ballywaltrim | Alex Traem | |
U11 SUN F | Idle | |||||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12 SUN 3 | Kinsealy Utd | 10.30 | H | Ballywaltrim | Flusk David | |
U12 SUN 7 | Idle | |||||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13 SUN 3 | Cabinteely FC | 10.30 | A | Kilboggit Park | ||
U14 SUN 2 | Lourdes Celtic, | 11.30 | H | Ballywaltrim | Flusk David | |
U14 SUN 4 | Idle | |||||
U16 SUN A1 | Leixlip Utd, | 12.30 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
U16 SUN B1 | Idle | |||||
U17 SUN A | Idle | |||||
U17 SUN B1 | St Maelruans | 11.45 | A | Bancroft Park | ||
U18 SUN P2 | Leicester Celtic | 10.30 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
U19 SUN LFL - CUP | Dunshaughlin Youths | 11.00 | H | Ballywaltrim | tbc |