DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT SILVER | Transport Iveagh Trust FC | 10.30 | A | Transport Club, Crumlin | ||
U9 SAT RED | Wayside Celtic | 10.30 | A | Jackson Park (Astro) | ||
U9 SAT BLUE | St. Mochtas | 11.30 | A | Porterstown Road | ||
U9 SAT GREEN | St. Mark's Celtic | 11.30 | A | Butler Park, Tallaght | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 SAT B | Sacred Hearts | 10.30 | A | Killinarden Hill | ||
U10 SAT C | St. James' Athletic | 10.30 | A | St. Benildus College | ||
U10 SAT C1 | Mount Merrion | 11.30 | A | Deer Park | ||
U10 SAT D | St. James' Athletic | 10.30 | A | St. Benildus College | ||
U10 SAT ?? | ||||||
U11 SAT C1 | Wayside Celtic | 10.30 | H | Ballywaltrim | David Kelly | |
U11 SAT E | Harold's Cross | 11.30 | A | Rosary Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 SAT INTER | Finglas Utd | OFF | ||||
U12 SAT C | Templeogue Utd | 10:30 | A | Tynon Park pitch 15 | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 SAT A1 | Greenhills Celtic | 11:30 | H | Ballywaltrim | Lawless Timara | |
U14 SAT B | Manortown Utd | 10:30 | H | Ballywaltrim | Lawless Timara | |
U15 SAT P2 | Templeogue Utd | 11:45 | A | Tymon Park pitch 16 | ||
U15 SAT A1 | St John Bosco | 13:00 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
U15 SAT B | Portrane Athletic | 11:30 | H | Ballywaltrim | Kelly David | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN RED | St. Kevin's Boys | 12.30 | A | Ward's Cross 5 | ||
U8 SUN NAVY | Shankill FC | 10.30 | A | Shanganagh Park | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 SUN A | St. Kevin's Boys | 10.30 | A | Ward's Cross 7 | ||
U10 SUN D | Swords Celtic | 11.30 | A | Balheary Swords | ||
U11 SUN B | Templeogue Utd. | 11.30 | A | Tymon Park 15A | ||
U11 SUN C | Swords Celtic | 12.30 | A | Balheary Swords | ||
U11 SUN D | St. Mary's Boys | 11.30 | A | Moreen Park | ||
U11 SUN D1 | Trinity Donaghmede | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 SUN F | Swords Celtic | 11.30 | A | Balheary Swords | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12 SUN 3 | Raheny Utd | OFF | ||||
U12 SUN 7 | Rathcoole Boys | 10:30 | H | Ballywaltrim | Spain Alan | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13 SUN 3 | Killegland AFC | 11:30 | A | The Ward | ||
U14 SUN 2 | Beechwood FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | Gallagher Derek | |
U14 SUN 4 | Glasnevin | 11:45 | H | Ballywaltrim | Spain Alan | |
U16 SUN A1 | Newbridge Town | 13:00 | H | Ballywaltrim | Kelly Kurt | |
U16 SUN B1 | Belmount | 11:45 | H | Ballywaltrim | Gallagher Derek | |
U17 SUN A | Esker Celtic | 13:15 | H | Balywaltrim | Gallagher Derek | |
U17 SUN B1 | Straffan FC | 11:00 | A | Lodge Park | ||
U18 SUN P2 | Palmerstown FC | 11:00 | H | Ballywaltrim | Kelly Kurt | |
U19 SUN LFL | Enniskerry YC | 10:00 | A | Berryfields |