DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT ORANGE | Wayside Celtic | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREY | Park Celtic | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREEN | Wayside Celtic | 13.00 | H | St. Kilians | ||
U9 SAT GREEN | Wayside Celtic | 13.00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U11 C1 SAT | Arklow Town | 11:30 | A | Bridgewater car pk | ||
U11 D SAT | Mount Merrion | 10:30 | H | Peoples Pk | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Kilnamanagh | 10:30 | H | Ballywaltrim | E Deehan | |
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 MAJ SAT | Idle | |||||
U13 A1 SAT | Celbridge Town | 12:00 | A | Ballymakealy | ||
U14 A1 SAT | Granada | 11:30 | A | Meadowvale | ||
U15 A SAT | Castleknock Cel | 10:30 | A | Porterstown Pk | ||
U15 B1 SAT | Leicester Cel | 13:00 | A | Loreto Pk | ||
5 a-side SUNDAY | ||||||
ACADEMY RED | Knocklyon Utd. | 10.30 | A | Ballycullen Park | ||
U8 SUN RED | Malahide Utd. | 10.30 | A | Gannon Park | ||
U9 SUN RED | Cabinteely F.C. | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN YELLOW | Lakelands F.C. | 11.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN EMERALD | Greystones Utd. | 10.30 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Home Farm | 10:30 | A | VEC Whitthall | ||
U10 B SUN | Kinsealy Utd | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 C1 SUN | Firhouse Carmel | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D SUN | Newbridge Town | 11:30 | A | Station Road | ||
U10 F SUN | Mount Merrion | 11:30 | A | Deer Pk | ||
U10 G SUN | ||||||
U11 B SUN | Lakelands | 13:30 | A | Balally hill | ||
U11 C1 SUN | Ballymun Utd | 10:30 | A | Ballymun Socc Compl | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-3 SUN | Clontarf FC | 11:30 | A | St Anne’s Pk | ||
U12-5 SUN | Drumcondra | 12:30 | A | Clonturk Pk | ||
U12-6 SUN | Booth Rd Cel | 11:30 | H | Ballywaltrim | M Traem | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-1 SUN | Tolka Rovers | 10:30 | A | Johnstown Pk | ||
U13-4 SUN | Donnycarney Utd | 12:30 | H | Ballywaltrim | M Tream | |
U14-3 SUN | Idle | |||||
U16 A SUN | Cabinteely | 12:30 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
YOUTHS 4 | St Mochtas | 11:00 | A | Porterstown Rd | ||
YOUTHS 5 | Idle | |||||
YOUTHS 6 | Rivermount Boys | 11:00 | H | Ballywaltrim | D Kelly |