DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 RED SAT | Celbridge Town | 12:00 | H | St. Kilians | ||
U8 WHITE SAT | St. Peter's FC | 10:30 | A | Little Bray Comm Centre | ||
U9 ORANGE SAT | Palmerstown FC | 11:30 | A | Glenaulin Park | ||
U9 GREY SAT | Greystones Utd. | 11:30 | A | Woodlands, Greystones | ||
U9 SILVER SAT | Stepaside FC | 12:00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 C1 SAT | Castleknock Celtic | 11:30 | A | Porterstown Park | ||
U10 E SAT | Idle | |||||
U11 A SAT - Condron Cup | Portmarnock AFC | 10:30 | A | Paddy's Hill | ||
U11 C SAT | Castleknock Celtic | 12:30 | A | Porterstown Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Donnybrook FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | Umre Akkilic | |
U12 D SAT | Clondalkin Celtic | 12:00 | A | Deansrath Comm College | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 B SAT | Harolds Cross (SD) | 11:30 | H | Ballywaltrim | Umre Akkilic | |
U14 MAJ SAT | Arklow Town | 11:30 | A | Bridgewater Cen Pk | ||
U14 A1 SAT | St John Bosco | 11:30 | H | Ballywaltrim | Max Traem | |
U14 B SAT | Hartstown Huntstown | 13:00 | A | Hartstown Park | ||
U15 A1 SAT | Newbridge Town | 13:00 | H | Ballywaltrim | Max Traem | |
U15 C SAT | Belmont FC S D | 13:00 | H | Ballywaltrim | Umre Akkilic | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 YELLOW SUN | Verona FC | 10:30 | A | Coolmine Park | ||
U8 SILVER SUN | Sacred Hearts | 11:30 | A | Killinarden Hill | ||
U9 RED SUN | Broadford Rovers | 10:00 | A | Broadford Park | ||
U9 GREEN SUN | Tallaght Town | 12:30 | A | Andy Moore Park, Tallaght | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Cherry Orchard | 12:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 B SUN | Tallaght Town | 10:30 | A | Andy Moore Pk,Tallaght | ||
U10 D SUN | Terenure Rangers | 10:30 | A | Bushy Park | ||
U10 D1 SUN | St Marys Boys | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 B SUN | Idle | |||||
U11 C SUN | Kilnamanagh AFC | 11:30 | H | People's Park | ||
U11 E SUN - SSG Cup | Knocklyon Utd | 10:30 | H | Ballywaltrim | Timara Lawless | |
U11 F SUN - Cup | Jobstown Celtic | 11:30 | A | Jobstown Park | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-2 SUN | Lucan Utd | 11:30 | H | Ballywaltrim | Timara Lawless | |
U12-4 SUN | Killegland FC | 10:30 | A | Willie Pearse Park | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-2 SUN | Beechwood FC A (SD) | 12:30 | A | Royal Hospital, Donnybrook | ||
U13-5 SUN | Raheny Utd | 12:45 | H | Ballywaltrim | Timara Lawless | |
U16 A SUN | Shankill FC | 11:00 | A | Shanganagh Park | ||
U16 C SUN | Dalkey Utd S D | 13:00 | H | Ballywaltrim | David Kelly | |
YOUTHS 3 | idle | |||||
YOUTHS 4 - Skelly Cup | Portmarnock AFC | 11:00 | H | Ballywaltrim | David Kelly |