DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT ORANGE | Palmerstown FC | 10.30 | A | Glenaulin Park | ||
U8 SAT GREY | Crumlin Utd. | 12.00 | A | Pearse Park | ||
U8 SAT GREEN | IDLE | |||||
U9 SAT GREEN | Knocklyon Utd. | 11.30 | A | Ballycullen Park | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U11 C1 SAT | Firhouse Carmel | 11:30 | A | Firhouse CC | ||
U11 D SAT | Hartstown Huntstown | 12:30 | A | Hartstown Pk | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Rathcoole Boys | 10:30 | A | Frank Cox Pk | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 MAJ SAT | Cherry Orchard | 11:30 | H | Ballywaltrim | B Freeland | |
U13 A1 SAT | Idle | |||||
U14 A1 SAT | Idle | |||||
U15 A SAT | Shankill FC | 13:00 | H | Ballywaltrim | B Freeland | |
U15 B1 SAT | Booth Rd Celtic | 11:30 | H | Ballywaltrim | M Traem | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
ACADEMY RED | Broadford Rovers | OFF | A | Broadford Park | ||
U8 SUN RED | St. Mochtas | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN RED | Shelbourne Academy | 11.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN YELLOW | St. John Bosco | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN EMERALD | Ballyoulster Utd. | 11.30 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Newbridge Town | 11:30 | A | Station Rd Newbridge | ||
U10 B SUN | Phoenix FC | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 C1 SUN | Mourne Celtic | 12:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D SUN | Park Celtic | 10:30 | A | Cabinteely Pk | ||
U10 F SUN | Rathcoole Boys | 11:30 | A | Frank Cox Pk | ||
U10 G SUN | Terenure Rangers | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 B SUN | Cambridge Boys | 11:30 | H | Peoples Pk | J Van Acker | |
U11 C1 SUN | Terenure Rangers | 10:30 | H | Peoples Pk | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-3 SUN | St John Bosco | 10:30 | H | Ballywaltrim | J Van Acker | |
U12-5 SUN | Idle | |||||
U12-6 SUN | Marks Celtic | 11:30 | A | Butler Pk | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-1 SUN | Lakelands FC | 11:00 | A | Bearna Pk | ||
U13-4 SUN | Idle | |||||
U14-3 SUN | Shankill FC | 12:30 | H | Ballywaltrim | J Van Acker | |
U16 A SUN | Lucan Utd | 11:00 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
YOUTHS 4 | Knocklyon Utd | 11:00 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
YOUTHS 5 | Rathcoole Boys | 11:00 | A | Frank Cox Pk | ||
YOUTHS 6 | Greystones Utd | 11:30 | A | Woodlands |