DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT GREEN | Rosemount Mulvey | 10.00 | A | Rosemount Park | ||
U9 SAT BLUE | Lourdes Celtic | 11.30 | A | Sundrive Park - Pitch 1 | ||
U9 SAT GREEN | Cabinteely FC | 11.30 | A | Kilboggit Park | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 SAT A1 South | Crumlin Utd. | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SAT D | Greenhills Boys | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SAT E | Castleknock Celtic | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 SAT A | Cherry Orchard | 10.15 | A | Elmdale Cresent | Adam Kelly | |
U11 SAT B | Hartstown Huntstown | OFF | H | Ballywaltrim | Declan Ellison | |
U11 SAT C1 | Tallaght Town | 10.15 | A | Carolan Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 SAT MAJ | Bohemians FC | 12:15 | A | Phoneix Park | ||
U12 SAT C1 | Mount Merrion | 11:30 | A | Deer Park | ||
U12 SAT D | Ballyoulster Utd | 11:30 | A | Loughlinstown Road | ||
U12 SAT E | Beech Park | 10:15 | H | Ballywaltrim | Freeland Billy | |
U13 SAT A | Leicester Celtic | 11:30 | H | Ballywaltrim | Freeland Billy | |
U13 SAT B | Templeogue Utd (idle) | 10:15 | A | Tymon Park (pitch 15) | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U14 SAT C | Celbridge Town | 11:30 | H | Ballywaltrim | Ellison Declan | |
U15 SAT B1 | Cabinteely FC | 13:00 | H | Ballywaltrim | Ellison Declan | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN BLUE | Malahide Utd. | 10.30 | A | Gannon Park - Astro | ||
U9 SUN SILVER | Lourdes Celtic | OFF | A | Sundrive Park | ||
U9 SUN GIRLS YELLOW | Manortown Utd. | 10.30 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 SUN A1 SOUTH | Palmerstown FC | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SUN B1 | Terenure Rangers | 10.30 | A | Bushy Park | ||
U10 SUN D SOUTH | Shankill FC | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SUN E | Lakelands FC | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 SUN GIRLS 2 WHITE | Celbridge Town | 10.15 | A | St. Patricks Park Celbridge | ||
U11 SUN E1 | Booth Road Celtic | 11.30 | A | Greenpark Shopping Centre | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12 SUN INTER | Crumlin Utd | 12:30 | A | Willie Pearse Park (grass) | ||
U13 SUN 7 | Railway Union | 10:15 | H | Ballywaltrim | Tucker | |
U13 SUN 9 | St John Bosco | 11:30 | H | Ballywaltrim | Tucker | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U14 SUN 3 | Peamount Utd | 10:15 | H | Ballywaltrim | Kelly Kurt | |
U14 SUN 7 | Knocklyon Utd | 11:30 | H | Ballywaltrim | Redmond John | |
U16 SUN A | Bluebell/Knockmitten | 11:30 | A | Corkagh Park Demesne (pitch 10) | ||
U16 SUN B | Cabinteely FC | 13:00 | A | Kilboggit Park | ||
U16 SUN B1 | Firhouse Carmel | 11:30 | H | Ballywaltrim | Kelly Kurt | |
U17 SUN MAJ South | IDLE | |||||
U17 SUN A | Dundrum FC | 11:00 | A | Meadowbrook | ||
U18 SUN MAJ South | Rathcoole Boys | 13:00 | H | Ballywaltrim | Kelly Kurt | |
U18 SUN B1 South | Knocklyon Utd | TBC | A | Ballycullen Park |