DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
ACADEMY YELLOW | Esker Celtic | 12.00 | H | St. Kilians | ||
ACADEMY ORANGE | Broadford Rovers | 12.00 | H | St. Kilians | ||
ACADEMY EMERALD | Ballyfermot Utd | 12.00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 D1 SAT | Celbridge Town | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 E SAT | Ballyfermot Utd | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 D1 SAT | Ballymun Utd | 10:30 | H | People's Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 MAJ SAT | Newbridge Town | 11:30 | H | Ballywaltrim | D Wills | |
U12 A1 SAT | Cabinteely | 10:30 | H | Ballywaltrim | D Wills | |
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 A1 SAT | Lucan Utd | 11:30 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
U14 B1 SAT | Portmarnock AFC | OFF | A | Paddy's Hill | ||
U15 A1 SAT | Rathcoole Boys | 13:00 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN BLUE | Lourdes Celtic | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U8 SUN ORANGE | Broadford Rovers | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U8 SUN GREY | Lakelands FC | 11.30 | H | St. Kilians | ||
U8 SUN SILVER | Ballyoulster Utd. | 11.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN BLUE | Clontarf FC | 12.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN YELLOW | Cabinteely FC | 12.30 | A | Kilboggit Park | ||
U9 SUN GREY | Ballyoulster Utd. | 11.30 | A | Loughlinstown Rd. Celbridge | ||
U9 SUN SILVER | Broadford Rovers | 12.30 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A1 SUN | Home Farm | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 C SUN | Palmerstown | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D SUN | Crumlin Utd | 11:30 | A | Pearse Park | ||
U11 B SUN | Home Farm | 10:30 | H | People's Park | ||
U11 C SUN | Woodbrook Rovers | 11:30 | H | People's Park | ||
U11 D1 SUN | Clontarf FC | 13:30 | H | People's Park | ||
U11 E SUN | Lucan Utd | 12:30 | H | People's Park | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-1 SUN | Tallaght Town | 10:30 | H | Ballywaltrim | F Brien | |
U12-6 SUN | Clontarf FC | 12:30 | A | St Paul's College | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-4 SUN | Woodbrook Rovers | 11:00 | A | People's Park | ||
U14-1 SUN | Mount Merrion | 12:00 | A | Rosemount | ||
U16 MAJ SUN | Rathcoole Boys | 11:30 | H | Ballywaltrim | F Brien | |
U16 A SUN | Phoenix FC | 12:30 | A | Martin Savage Pk | ||
U17 MAJ 1 SUN | Celbridge | 11:00 tbc | H | Ballywaltrim | tbc |