DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 RED SAT | Belvedere | 12.00 | H | St Kilians | ||
U8 WHITE SAT | Beechwood | 12.00 | H | St Kilians | ||
U9 ORANGE SAT | Ballyfermot Utd | 13.00 | H | St Kilians | ||
U9 GREY SAT | Liffey Valley Rangers | 10,30 | A | Ballyowen Park | ||
U9 SILVER SAT | Park Celtic (purple) | 11.30 | A | Cabinteely Park | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 C1 SAT | Finglas Celtic | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 E SAT | Ballyowen Celtic | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 A SAT | Cherry Orchard | 11.30 | A | Elmdale Crescent - ASTRO | ||
U11 C SAT | Blessington AFC | 11.30 | H | Peoples Park | tbc | |
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Knockmitten Utd | 10.30 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
U12 D SAT | Harold's Cross | 10.30 | A | Rosary Park | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 B SAT | Leixlip Utd | 11.30 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
U14 MAJ SAT | Corduff | 13.00 | A | Corduff Park | ||
U14 A1 SAT | St John Bosco | 11.00 | A | Benmadigan Road | ||
U14 B SAT | idle | |||||
U15 A1 SAT | Bluebell/Knockmitten | 13.00 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
U15 C SAT | Portmarnock | 13.00 | A | Paddy's Hill | ||
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 YELLOW SUN | idle | |||||
U8 SILVER SUN | OFF | |||||
U9 RED SUN | Belvedere | 11.30 | H | St Kilians | ||
U9 GREEN SUN | AFC Utd | 11.30 | A | Aylesbury Park, Tallaght | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Belvedere | 10.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 B SUN | Clontarf | 11.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D SUN | Knocklyon Utd | 12.30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D1 SUN | idle | |||||
U11 B SUN | Wayside Celtic | 10.30 | H | Peoples Park | Alex Tream | |
U11 C SUN | Cabinteely | 11.30 | H | Peoples Park | Alex Tream | |
U11 E SUN | OFF | |||||
U11 F SUN | Rathcoole Boys | 12.30 | H | Peoples Park | Alex Tream | |
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-2 SUN | Crumlin Utd | 10.30 | A | Willie Pearse Park | ||
U12-4 SUN | Drumcondra | 10.30 | H | Ballywaltrim | Andreas Tream | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-2 SUN | Crumlin Utd | 12.30 | A | Willie Pearse Park - ASTRO | ||
U13-5 SUN | Raheny Utd | 10.30 | A | No16 St Anne's Park | ||
U16 A SUN | Blessington | 11.30 | H | Ballywaltrim | Andreas Tream | |
U16 C SUN | Dalkey Utd | 12.30 | A | Hyde Park | ||
YOUTHS 3 | Beechwood | 11.00 | A | Royal Hospital, Donnybrook | ||
YOUTHS 4 | Blessington | 11.00 | A | Cross Chapel |