DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT BLUE | Wayside Celtic | 10.30 | A | Jackson Park | ||
U8 SAT GREY | Mount Merrion FC | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREEN | Mountview Boys | 13.00 | H | St. Kilians | ||
U9 SAT GREEN | Cherry Orchard | 12.00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U11 C1 SAT | Newbridge Town | 12:30 | A | Station Road | ||
U11 D1 SAT | Ballyfermot Utd | 11:30 | H | Peoples Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Dalkey Utd | 10:30 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 MAJ SAT | Lourdes Celtic | 11:30 | A | Sundrive Pk | ||
U13 A1 SAT | Rathcoole Boys | 11:30 | A | Frank Cox Pk | ||
U14 A1 SAT | Tolka Rovers | 11:30 | A | Johnstown Pk | ||
U15 A SAT | Verona FC | 13:00 | A | Coolmine Pk | ||
U15 B1 SAT | Idle. | |||||
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN BLUE | Terenure Rangers | 10.30 | A | Bushy Park | ||
U9 SUN BLUE | Cherry Orchard | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN YELLOW | Terenure Rangers | 11.30 | A | Bushy Park | ||
U9 SUN EMERALD | Verona FC | 12.30 | A | Coolmine Park | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Templeogue Utd | 11:30 | A | Tyson Park | ||
U10 B SUN | Swords Celtic | 11:30 | A | Balheary Swords | ||
U10 C1 SUN | Terenure Rangers | 11:30 | A | Bushy Park | ||
U10 D SUN | Lakelands FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 F SUN | Jobstown Celtic | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 G SUN | Rathcoole Boys | 11:30 | A | Frank Cox Park | ||
U11 A1 SUN | Drumcondra FC | 10:30 | H | Peoples Pk | M Delaney | |
U11 D SUN | Lucan Utd | 13:30 | A | Airline Heights | ||
U11 F SUN | Park Celtic | 11:30 | H | Peoples Pk | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-3 SUN | Raheny Utd | 13:30 | A | St Anne’s Pk No.16 | ||
U12-5 SUN | Lucan Utd | 11:00 | A | Hillcrest | ||
U12-6 SUN | Clontarf FC | 11:30 | H | Ballywaltrim | M Delaney | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-1 SUN | Lucan Utd | 10:00 | A | Dodsboro | ||
U13-4 SUN | Finglas Celtic | 11:00 | H | Ballywaltrim | R McCann | |
U14-3 SUN | St John Bosco | 11:00 | H | Ballywaltrim | A Mahon | |
U16 A SUN | Clontarf FC | 12:30 | A | St Paul’s College | ||
YOUTHS 4 | Rathcoole Boys | 12:30 | H | Ballywaltrim | A Mahon | |
YOUTHS 5 | Dundrum FC | 12:00 | H | Ballywaltrim | R McCann | |
YOUTHS 6 | Idle |