DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT RED | Leixlip Utd. | 13.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT PURPLE | Mount Merrion | OFF | A | Deer Park | ||
U8 SAT SILVER | Kilnamanagh AFC | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U9 SAT PURPLE | Marks Celtic | 12.00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U10 SAT A1 | Greystones Utd. | 10.00 | A | Woodlands | ||
U10 SAT C | Cabinteely FC | 11.30 | H | People's Park | ||
U10 SAT D1 | Beech Park | 10.30 | H | People's Park | ||
U11 SAT A1 | Beechwood FC | 11.15 | A | Merrion Cricket Club | Luke Thornton | |
U11 SAT D | Cherry Orchard | 9.30 | A | Elmdale Cresent - Astro | ||
U11 SAT D1 | Esker Celtic | OFF | A | Hermitage Park | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 SAT MAJ | Mochtas | 10:00 | H | People's Park | Zieba Steve | |
U12 SAT B | Home Farm | 11:30 | A | Whitehall | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
13 SAT MAJ | IDLE | |||||
U13 SAT B1 | Mount Merrion | 10:00 | A | Marlay (astro) | ||
U13 SAT C | Collinstown FC | 11:30 | H | People's Park | Zieba Steve | |
U13 SAT D | Peamount Utd | 10:00 | H | People's Park | Kelly David | |
U14 SAT A | Malahide Utd (Sun 2 Cup) | 13:00 | H | People's Park | Kelly David | |
U15 SAT B | Railway Union | 10:30 | A | Park Avenue | ||
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN GREEN | Tallaght Town | 10.30 | A | Carolan Park | ||
U8 SUN GIRLS YELLOW | Harold's Cross | OFF | A | Paddy Brennan Park | ||
U9 SUN BLUE | Shankill FC | 10.30 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 SUN DIV 8(B) | Ayrfield Utd. | OFF | H | People's Park | ||
U10 SUN GIRLS DIV 3 | Blessington AFC | 10.15 | A | Cross Chapel | ||
U10 SUN GIRLS DIV 4 | Enniskerry FC | 9.30 | A | Ballyman | ||
U11 SUN DIV 2 | Granada FC | 10.30 | A | Nord Anglia - Astro | Amara Yunis | |
U11 SUN DIV 4(1) | Clontarf FC | 12.00 | H | People's Park | ||
U11 SUN DIV 7 | Verona FC | 10.15 | A | Coolmine Park | ||
U11 SUN DIV 8 | Knocklyon Utd. | 11.15 | A | Ballycullen Park - Pitch 5 | ||
U11 SUN DIV 9 | Clondalkin Celtic | 11.00 | H | People's Park | ||
U11 SUN GIRLS DIV 3 | Sheriff YC | 10.00 | H | People's Park | Steve Cullinane | |
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12 SUN 9 | Clondalkin Celtic | 10.45 | A | Deansrath Community College | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U14 SUN 6 | Granada FC | OFF | A | Loughintowns Wood | ||
U14 SUN 7 | Dalkey Utd | OFF | A | Hyde Park | ||
U15 SUN 3 | Drumcondra AFC | 11:30 | H | People's Park | Cullinane Steve | |
U17 SUN A | IDLE | |||||
U17 SUN D | Harold's Cross | 11:00 | A | Stanaway Park | ||
U18 SUN MAJ | Parkvilla | 13:00 | H | People's Park | Flusk David | |
U18 SUN B | Tallaght Town | 13:00 | A | Andy Moore Pk Tallaght |