DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT BLUE | St. Kevin's Boys | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREY | Park Celtic | 13.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREEN | Knockmitten Utd | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U9 SAT GREEN | Cabinteely FC | OFF | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U11 C1 SAT | Greystones Utd | 12:30 | A | Woodlands | ||
U11 D1 SAT | Donnybrook FC | 10:30 | A | Herbert Pk | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Castleknock Celtic | 10:30 | A | Porterstown Pk | D Poutch | |
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 MAJ SAT | Shelbourne Acadamy | 10:00 | A | AUL Complex | S Burke | |
U13 A1 SAT | Knockmitten Utd | 11:30 | A | Knockmitten Pk | D Culliton | |
U14 A1 SAT | Mulhuddart FC | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U15 A SAT | St Mochtas | 13:00 | A | Porterstown Rd | D Penny | |
U15 B1 SAT | Tallaght Town | 12:00 | A | Andy Moore Pk | A Kearney | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN BLUE | Rathcoole Boys | 10.30 | A | Frank Cox Park | ||
U9 SUN BLUE | Rathcoole Boys | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN YELLOW | Newbridge Town | 11.30 | A | Station Rd., Newbridge | ||
U9 SUN EMERALD | Cambridge Boys | 11.30 | A | Ringsend Park | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Shamrock Rovers | 11:30 | A | Roadstone S&S Club | ||
U10 B SUN | Peamount Utd | 10:30 | A | Greenogue | ||
U10 C1 SUN | Mourne Celtic | 11:30 | A | Brickfields Pk | ||
U10 D SUN | Idle | |||||
U10 F SUN | Broadford Rovers | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 G SUN | Mount Merrion | 10:30 | A | Deer Pk | ||
U11 A1 SUN | Leicester Celtic | 10:30 | H | Peoples Pk | ||
U11 D SUN | Howth Celtic | 11:30 | A | Celtic Pk | ||
U11 F SUN | Larkview FC | 10:30 | A | Whelan Pk | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-3 SUN | Castleknock Celtic | 10:30 | A | Porterstown Pk | D Poutch | |
U12-5 SUN | Kinsealy Utd | 12:30 | A | Kettles Lane | ||
U12-6 SUN | Booth Rd Celtic | 11:30 | A | Corkagh Pk | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-1 SUN | Cabinteely FC | 11:00 | H | Ballywaltrim | N Byrne | |
U13-4 SUN | Park Celtic | 11:30 | A | Cabinteely Pk | M Delaney | |
U14-3 SUN | Lakelands FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | R McCann | |
U16 A SUN | St Kevins Boys | 13:00 | H | Ballywaltrim | R McCann | |
YOUTHS 4 | Liffey Valley Rangers | 13:00 | A | Ballyogan Pk | B Clarke | |
YOUTHS 5 | Rathcoole Boys. (CUP) | 11:00 | H | Ballywaltrim | TBA | |
YOUTHS 6 | St John Bosco. (CUP) | 13:00 | H | Ballywaltrim | TBA |