DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT BLUE | St. Kevin’s Boys | 10.30 | A | College of Surgeons | ||
U8 SAT GREY | Enniskerry YC | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREEN | Castleknock Celtic | 13.00 | H | St. Kilians | ||
U9 SAT GREEN | Firhouse Carmel FC | 12.00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U11 C1 SAT | Dalkey Utd | 12:30 | A | Hyde Park | ||
U11 D1 SAT | St John Bosco | OFF | A | |||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | St Marys Boys | OFF | H | Ballywaltrim | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 MAJ SAT | Corduf FC | 10:00 | A | Corduf Pk | A Mahon | |
U13 A1 SAT | Palmerstown FC | 11:30 | H | Ballywaltrim | D Wills | |
U14 A1 SAT | Castleknock Celtic | 10:00 | H | Ballywaltrim | A Richardson | |
U15 A SAT | Knocklyon (CUP) | 13:00 | A | tbc | K Travers | |
U15 B1 SAT | tbc | 11:30 | H | Ballywaltrim | A Richardson | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
U8 SUN BLUE | Idle | |||||
U9 SUN BLUE | Swords Celtic | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN YELLOW | Mount Merrion FC | 10.30 | A | Deer Park | ||
U9 SUN EMERALD | Lakelands FC | 11.30 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Paramount Utd | 10:30 | A | Greenogue | ||
U10 B SUN | Leixlip Utd | 10:30 | A | Leixlip Collinstown | ||
U10 C1 SUN | Mount Merrion | 10:30 | A | Deer Pk | ||
U10 D SUN | Idle | |||||
U10 F SUN | Leicester Celtic | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 G SUN | Larkview FC | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U11 A1 SUN | Terenure Rangers | 10:30 | H | Peoples Pk | ||
U11 D SUN | Dundrum | 11:00 | A | Meadowbrook | ||
U11 F SUN | Corduf FC | 10:30 | A | Corduf Park | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-3 SUN | Terenure Rangers | 11:30 | A | Beechfield Pk | K Barry | |
U12-5 SUN | St Joseph’s Boys | 10:30 | A | Pearse Pk | M Delaney | |
U12-6 SUN | Raheny Utd | 10:30 | H | Ballywaltrim | TBC | |
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-1 SUN | Tallaght Town | OFF | A | Carolan Pk | ||
U13-4 SUN | Terenure Rangers | 10:30 | A | Bushy Pk | F Brien | |
U14-3 SUN | Donnycarney Utd | 12:00 | A | Holy Faith School | J Flynn | |
U16 A SUN | Beech Park | 12:30 | H | Ballywaltrim | P Marsh | |
YOUTHS 4 | Mount Merrion | 10:30 | A | Rosemount | D Clarke | |
YOUTHS 5 | Rathcoole Boys | 10:30 | H | Ballywaltrim | P Marsh | |
YOUTHS 6 | Marks Celtic | 10:30 | A | Butler Pk | A Wardick |