DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT ORANGE | Lucan Utd. | 13.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREY | Greystones Utd. | 13.00 | H | St. Kilians | ||
U8 SAT GREEN | Knockmitten Utd. | 12.00 | H | St. Kilians | ||
U9 SAT GREEN | Firhouse Carmel FC | 12.00 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U11 C1 SAT | St Mochtas | 12:30 | A | Perterstown Pk | ||
U11 D SAT | Hartstown Huntstown | 10:30 | H | Peoples Pk | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Mulhuddart FC | 10:30 | A | Ladyswell Pk | ||
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 MAJ SAT | Lourdes Celtic | 10:30 | H | Ballywaltrim | S O Connor | |
U13 A1 SAT | Peamount Utd | 11:45 | H | Ballywaltrim | S O Connor | |
U14 A1 SAT | Knockmitten Utd | 11:30 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
U15 A SAT | Lourdes Celtic | 13:00 | H | Ballywaltrim | S O Connor | |
U15 B1 SAT | Mount Merrion | 13:00 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
5 a-side SUNDAY | ||||||
ACADEMY GREY | Jobstown Celtic | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U8 SUN RED | Kilnamanagh AFC | 11.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN RED | Crumlin Utd. | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN YELLOW | Drumcondra FC | 11.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN EMERALD | Esker Celtic | 12.30 | H | St. Kilians | ||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | Belvedere FC | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 B SUN | Cherry Orchard | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 C1 SUN | Ballyoulster Utd | 12:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 D SUN | Shankill FC | 10:30 | A | Shangannagh Pk | ||
U10 F SUN | Wayside Celtic | 10:30 | A | Jackson Pk | ||
U10 G SUN | Mount Merrion | 10:30 | A | Deer Park | ||
U11 B SUN | Terenure Rangers | 10:30 | A | Bushy Park | ||
U11 C1 SUN | Verona FC | 11:00 | A | Cool mine Pk | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-3 SUN | Raheny Utd | 10:30 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
U12-5 SUN | St Joseph’s Boys | 10:30 | A | Pearse Pk | ||
U12-6 SUN | Lucan Utd | 12:30 | H | Ballywaltrim | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-1 SUN | Tallaght Town | 11:30 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
U13-4 SUN | Donnycarney Utd | 10:30 | A | Holy Faith School | ||
U14-3 SUN | Lucan Utd | 13:00 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
U16 A SUN | Lucan Utd | 12:30 | H | Ballywaltrim | D Penny | |
YOUTHS 4 | Knocklyon Utd | 11:00 | H | Ballywaltrim | D Penny |