DIVISION | OPPOSITION | KO TIME | H/A | AWAY PITCH | HOME PITCH | REFEREE |
5 a-side SATURDAY | ||||||
U8 SAT ORANGE | Wayside Celtic | 10.30 | A | Jackson Park | ||
U8 SAT GREY | Park Celtic | 11.30 | A | Cabinteely Park | ||
U8 SAT GREEN | Wayside Celtic | 10.30 | A | Jackson Park | ||
U9 SAT GREEN | Wayside Celtic | 11.30 | A | Jackson Park | ||
7 a-side SATURDAY | ||||||
U11 C1 SAT | Celbridge Town | 10:30 | H | Peoples Pk | ||
U11 D SAT | Mount Merrion | 12:30 | A | Deer Pk | ||
9 a-side SATURDAY | ||||||
U12 C1 SAT | Portmarnock AFC | 10:30 | H | Ballywaltrim | C O'Neill | |
11 a-side SATURDAY | ||||||
U13 MAJ SAT | St Francis. (SFAI Cup) | 13:00 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
U13 A1 SAT | Celbridge Town | 11:30 | H | Ballywaltrim | C O'Neill | |
U14 A1 SAT | Leixlip Utd | 13:00 | A | Leixlip Amm Centre | ||
U15 A SAT | Palmerstown FC | 11:30 | H | Ballywaltrim | D Kelly | |
U15 B1 SAT | Idle | |||||
5 a-side SUNDAY | ||||||
ACADEMY GREY | Templeogue Utd. | 11.30 | A | Tymon Park | ||
U8 SUN RED | St. Joseph's Boys | 10.30 | H | St. Kilians | ||
U9 SUN RED | Lourdes Celtic | 12.30 | A | Sundrive Park | ||
U9 SUN YELLOW | Tallaght Town | 10.30 | A | Andy Moore Park, Tallaght | ||
U9 SUN EMERALD | IDLE | |||||
7 a-side SUNDAY | ||||||
U10 A SUN | St Joseph’s Boys | 10:30 | A | Pearse Pk | ||
U10 B SUN | Raheny Utd | 10:30 | A | No 16 St Anne’s Pk | ||
U10 C1 SUN | Idle | |||||
U10 D SUN | Knockmitten Utd | 11:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 F SUN | Jobstown Celtic | 10:30 | H | Ballywaltrim | ||
U10 G SUN | Terenure Rangers | 10:30 | A | Bushy Park | ||
U11 B SUN | Wayside Celtic (SFAI Cup) | 12:30 Sat | A | Jackson Pk (Sat 22nd) | ||
U11 C1 SUN | Castleknock Celtic | 10:30 | H | Peoples Pk | ||
9 a-side SUNDAY | ||||||
U12-3 SUN | Terenure Rangers | 10:30 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
U12-5 SUN | St Joseph’s Boys | 11:30 | H | Ballywaltrim | T Lawless | |
U12-6 SUN | Lakelands FC | 10:15 | A | St John of God | ||
11 a-side SUNDAY | ||||||
U13-1 SUN | Cherry Orchard (SFAI Cup) | 11:30 Sat | A | Elmdale | ||
U13-4 SUN | Dundrum FC | 11:00 | H | Ballywaltrim | M Delaney | |
U14-3 SUN | Donnycarney Utd | 11:00 | H | Ballywaltrim | TBC | |
U16 A SUN | Phoenix FC | 12:30 | H | Ballywaltrim | Q Rowantree | |
YOUTHS 4 | St Mochtas | 11:00 | H | Ballywaltrim | Q Rowantree | |
YOUTHS 5 | Greystones Utd | 11:00 | A | Johnstown Pk | ||
YOUTHS 6 | Templeogue Utd | 11:00 | A | Timon Pk | ||
Senior Teams | ||||||
LSL Major SUN | Naas AFC (LFA Jnr Cup) | 19:45:Fri | H | Ballywaltrim | ||
LSL Premier SAT | Esker Celtic | 13:00 | H | Ballywaltrim |